Pitanja i odgovori

Arhiva postavljenih pitanja

Ovdje se nalazi arhiva dosada postavljenih pitanja te pruženih odgovora.
Ako ne pronađete odgovor, postavite pitanje liječniku ili koristite pretraživač.

Šećerna bolest

Simptomi dijabetesa

Imam sve simptome dijabetesa. Užasno sam žedna i ne mogu podnijeti tu žeđ. Nemam apetita te učestalo mokrim. Nalazi su pokazali 4,4. Je li moguće da ipak imam šećer?

Imate samo neke od simptoma koji bi se mogli uklopiti u simptome šećerne bolesti. S obzirom na to da Vam je razina glikemije u krvi bila 4,4 mmol/L, šećerna bolest je isključena.

Vesna Zajec, dr. med., specijalist endokrinolog