Pitanja i odgovori

Arhiva postavljenih pitanja

Ovdje se nalazi arhiva dosada postavljenih pitanja te pruženih odgovora.
Ako ne pronađete odgovor, postavite pitanje liječniku ili koristite pretraživač.

Muško zdravlje

Prištići na spolovilu

Mom dečku su se na spolovilu pojavili prištići, koji su prije bili na donjem dijelu trbuha. Da li mi možete objasniti od čega se sve to može dobiti i kako da se izliječi? Ja sam imala dijagnosticiran HPV i da li to možda ima neke veze?

Najbolje bi bilo da Vaš dečko ode na pregled urologu i pokaže urologu svoje "prištiće na spolovilu."

Dr. sc. Silvio Altarac, dr. med., specijalist urolog