Pitanja i odgovori

Arhiva postavljenih pitanja

Ovdje se nalazi arhiva dosada postavljenih pitanja te pruženih odgovora.
Ako ne pronađete odgovor, postavite pitanje liječniku ili koristite pretraživač.

Muško zdravlje

Čudan miris spolovila

Mome suprugu spolovilo već dulje vrijeme ima čudan i neugodan miris. Bio je na pregledu prostate i sve je u redu. U mokraći ima dosta urata, pa nisam sigurna jesu li oni uzrok ovog problema.

Ukoliko spolovilo ima neugodan miris nakon tuširanja, potrebno je da vaš suprug učini laboratorijske nalaze zbog isključivanja šećerne bolesti, tj. dijabetesa te bakteriološku obradu indiciranu po urologu.

Prim. dr. sc. Ivica Mokos, dr. med., specijalist urolog